POTRZEBUJESZ POMOCY NA DRODZE? ZADZWOŃ  +48 575 991 004

POMOC DROGOWA 24H

Pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

slide-2-laweta.png
Potrzebujesz pomocy? Miałeś wypadek samochodowy, kolizję lub problemy z samochodem? Dobrze trafiłeś!
Udzielimy Ci pomocy na drodze szybko i fachowo. Jesteśmy pomocą drogową, która odholuje Twój samochód w bezpieczne miejsce oraz zajmie się jego naprawą.

Pomożemy również jeśli to drobna usterka w samochodzie, bądź naprawy na drodze jak wymiana koła, wymiana żarówki, dostarczenia paliwa, uruchomienie pojazdu - to dla nas nie problem. Mamy świetnego fachowca - mechanika samochodowego.

Dysponujemy własną lawetą, odpowiednim sprzętem oraz fachową obsługą w zakresie holowania uszkodzonych pojazdów. Oferujemy szybką i niezawodną auto pomoc. Jesteśmy dyspozycyjni, błyskawicznie pojawiamy się na miejscu zdarzenia, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa, holowanie lub laweta. Miejscowości w których działamy:
Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Skomielna Biała, Krzeczów, Naprawa, Lubień, Czarny Dunajec, Skawa, Niwa, Klikuszowa, Jabłonka, Zakopane, Poronin, Myślenice.

NASZA OFERTA

calodobowa_pomoc.png

CAŁODOBOWA POMOC DROGOWA

Pracujemy non-stop przez 365 dni w roku. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz transport na autolawecie pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych, ktore uległy kolizji, wypadkowi lub posiadają usterki. Zajmujemy się również wyciąganiem samochodów z rowu i ugrzęźniętych, odholowujemy je w bezpieczne miejsce parkingowe.
podhale.png

PRACUJEMY NA TERENIE PODHALA

Oferujemy Państwu pomoc drogową oraz holowanie pojazdów na trasie Chyżne, Zakopianka, Skomielna Biała, Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Skomielna Biała, Krzeczów, Naprawa, Lubień, Czarny Dunajec, Skawa, Niwa, Klikuszowa, Jabłonka, Zakopane, Poronin, Myślenice, Chabówka. Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie holowania i transportu samochodów osobowych oraz dostawczych, które nie nadają się do samodzielnej jazdy.
mobilny_serwis.png

MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY

Oferujemy auto pomoc w Rabce i okolicach oraz okolicach miasta Chyżne i na trasie zakopianki Rabka-Kraków. Oprócz usług holowania, transportu, pomocy drogowej i ratownictwa drogowego, zajmujemy się także drobnymi naprawami na drodze oraz pomocą w razie awarii (np. awaryjne otwieranie pojazdu, wypompowywanie paliwa, wymiana koła (urwane lub spalone koła), drobne naprawy na drodze, awaryjne uruchamianie i otwieranie pojazdów, wypompowywanie paliwa ze zbiornika i inne.

Layout Type

Presets Color

Background Image

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.